mapa zjednodušený web zjednodušený web Fotogalerie Napište nám Odběr novinek

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Novinky v Nezamyslicích > Vzdělání pro občany - ZDARMA v rámci projektu ESF - "Vzdělání do všech koutů"

Vzdělání pro občany - ZDARMA v rámci projektu ESF - "Vzdělání do všech koutů"Datum konání:
24.11.2014

Být připraven je jen výhodou…

…zejména v dnešní době, kdy v našem okolí tu a tam dojde k nějaké velmi nepříjemné situaci, která souvisí se zadlužováním. Jistě by mnozí z vás mohli vyprávět ať už své vlastní zkušenosti, nebo až tragické příběhy spojené s finanční otázkou.

Vzdělávání do všech koutů

V rámci projektu ESF „Vzdělání do všech koutů“ přichází firma Onyx engineering s.r.o. s možností získání informací a dovedností pro lepší orientaci ve světě financí, práva, práce na PC a hledání uplatnění na trhu práce. Tento velmi přínosný projekt  je určen pro všechny občany v produktivním věku, kteří se chtějí lépe orientovat např. v ekonomice domácnosti či v běžně užívaných právních formulacích.

Pokud vám k tomu všemu ještě chybí další znalosti práce na PC či uvažujete o svém vlastním podnikání, máte jedinečnou příležitost se ve vaší obci bezplatně projektu zúčastnit.

Městys Nezamyslice spolu se školícími organizacemi pro zájemce uspořádá setkání 24.11. 2014 v 18:00 hodin v kulturním sále SRC Nezamyslice, na kterém se dozvíte podrobnosti a budete se moci  na místě do kurzů zapsat.Jednotlivé kurzy projektu:

1.  Finanční gramotnost - Hospodaření v domácnosti

2.   Finanční gramotnost – Platidla a platební operace

3.  Finanční gramotnost – Řešení pracovních a životních situací

4.  PC – Rozšíření užívání internetu a vytvoření vlastní www stránky

5.  PC – Základní obsluha počítače a kancelářských programů

6.  PC – Základy fotografování a úprava fotografií v počítači

7.  Právní minimum

8.  Minikurz pro zájemce o podnikání

9.  Spotřebitelská gramotnost

------- Leták kurzů ke stažení --------Každý si můžete zvolit jedno nebo i více témat. Délka jednotlivých kurzů je 8 – 16 hodin.  Konat se budou převážně o víkendu.


Vy, kteří nebudete moci v avizované datum úvodního setkání přijít, hlaste se na e-mailu: projekty@onyx.cz nebo na zákaznické lince 844 114 814.

Těšíme se na to, že vám připravované kurzy budou k vašemu praktickému užitku.Barbara Protivánková – koordinátorka projektu