mapa zjednodušený web zjednodušený web Fotogalerie Napište nám Odběr novinek

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Novinky v Nezamyslicích > O mistrovské tituly si to v Nezamyslicích rozdají sáloví cyklisté - aktualizace!

O mistrovské tituly si to v Nezamyslicích rozdají sáloví cyklisté - aktualizace!Datum konání:
19.10.2013

V sobotu 19.října se ve Sportovně relaxačním centru v Nezamyslicích uskuteční vrchol domácího kalendáře v sálové cyklistice. Místní oddíl SK SC Prima Nezamyslice zde pořádá z pověření Českého svazu cyklistiky Mistrovství ČR v sálové cyklistice v kategorii Elite. O medaile na domácím šampionátu tak budou bojovat dvojice v kolové a ženy a muži v krasojízdě.

Do závěrečného turnaje v kolové se po odehrání základní části probojovaly nejlepší čtyři týmy v pořadí Favorit Brno, SC a MO Svitávka a Sokol Zlín-Prštné.

Krasojízda nabídne soutěž v kategorii žen, mužů, dvojic žen, mužů a mix a nemistrovskou krasojízdu čtveřic. V krasojízdě se  v jednotlivých kategoriích představí také cyklisté z nedalekých Němčic n.H. Klub TJ SS Němčice budou reprezentovat Adéla Přibylová, Jana Porupková a Jaroslav Vrána.

Závěrečný turnaj v jednotlivých kategoriích je zároveň také jako kvalifikační na blížící se Mistrovství světa v sálové cyklistice, které proběhne ve dnech 22.-24.listopadu ve švýcarské Basileji.

Začátek soutěží je naplánovaný na jedenáctou hodinu a z jejich průběhu bude pořizovat padesátiminutový záznam Česká televize, která jej poté odvysílá na svém sportovním kanálu ČT4 sport.

Přehled vysílacích časů:

Premiéra:

ČT sport – úterý 22. 10. – 15:50

Opakování:

ČT sport – úterý 22. 10. po půlnoci – 00:20

ČT sport – středa 23. 10. – 10:35

ČT sport – sobota 26. 10. – 06:45

ČT sport – pondělí 28. 10. – 06:05

                                                                                                             

SK SC Prima Nezamyslice