mapa zjednodušený web zjednodušený web Fotogalerie Napište nám Odběr novinek

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Stalo se v městysi > Aechiv - rok 2012 > 6.6.2012 - Sešlost

6.6.2012 - Sešlost

 

     Před nadcházejícími prázdninami se nám podařilo uskutečnit ještě jednu Sešlost.Kdo nedorazil udělal chybu, protože program byl složený z Dramaťáku nezamyslické ZUŠ , pod vedení Mgr. Zdeny Gregorové, dětí ze ZŚ pod vedení Mgr. Mily Oralové a dua Pepa a Pepa. Dramaťák nám zahrál komediální pohádku a všichni přítomní v sále se mohli na vlastní oči přesvědčit, že děti jsou v nejlepších rukou.

 

      Paní učitelka zaskakovala v jedné roli za nemocnou herečku s takovým zápalem, že sklidila spolu s dětmi zasloužený potlesk.Děti ze základky zazpívaly a zarecitovaly, což bylo velice milé a připravilo přítomné na vystoupení nezamyslického dua.Jak se nakonec ukázalo, provedli nás písničkami dávno minulými až po písničky dneška. Dokonce odmítli i občerstvení , aby ani chvilka zábavy nepřišla nazmar. Občerstvení, které bylo připraveno, doladilo příjemnou atmosféru( i když svařáček je svařáček!).

 


    Je velká škoda, že účast byla menší než minule, ale vše se dá napravit a na příští sešlost budeme opět roznášet pozvánky, aby na naše setkání mohl každý.


     Malá tečka nakonec . Z Víceměřic docestoval i pan Outrata, který je tak laskav a vždy nás poctí svou přítomností. Tentokrát mu doprovod dělal klient vícemněřického domova a zarecitoval báseň, kterou pro něj pan Outrata složil ( mě nesložil žádnou!).
        Tak zase příště na sešlosti nashledanou              

                                                                                                                      Bohuslava Novotná

                                                                                                  Autorka fotografií: Eva Novotná

 

 

      Další fotografie ze Sešlosti naleznete ve fotogalerii.