mapa zjednodušený web zjednodušený web Fotogalerie Napište nám Odběr novinek

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Stalo se v městysi > Aechiv - rok 2012 > 30.4.2012 Nezamyslický slet čarodějnic a čarodějů

30.4.2012 Nezamyslický slet čarodějnic a čarodějů

Letošní slet čarodějnic a čarodějů se konal přesně v podvečer Filipojakubské noci – tedy onoho 30. dubna, kdy podle tradice mají kouzla a čáry největší magickou moc a sílu. Vrátím se ale o pár týdnů dřív, ne na seřadiště před Domovem U Zámku, ani na kopec v parku u hřiště, ale do Restaurace Na koupališti, kde se všechno předem domlouvalo. Společně se sešli někteří členové kulturní komise a několik maminek, které se na letošním ročníku chtěly také podílet, aby společnými silami dali dohromady seznam, co je potřeba vyřešit, vyřídit a zajistit a každý z přítomných si vzal nějaký ten bod na starost a snažil se ho splnit.

 

Slet čarodějnic a čarodějů

 

Jak se vše podařilo „sladit“ dohromady, to jste mohli posoudit právě v ten poslední dubnový podvečer.
Skvělá zábava, bezvadně organizované soutěže nejen pro starší a mladší děti, ale také pro rodiče, spousta dobrot, skladkostí a pitíček pro děti, za což vděčíme a děkujeme sponzorům. Perfektně nachystaná hranice, upravený kopec i jeho okolí bylo dobrým dílem pracovníků městyse, nádherné čarodějnice nachystané na upálení, které připravily děti v rámci výtvarného kroužku ZUŠ, skvělé zázemí i občerstvení, o které se postarali sportovci a samozřejmě hasiči, kteří se jako vždy ujali té nejočekávanější události – zapálení hranice – a pečlivě dbali na to, aby oheň hořel pouze tam, kde má.

 

Slet čarodějnic a čarodějů

 

Perfektní výkon též předvedl Honza Košárek v roli moderátora a Pepa Beneš v kumulované funkci moderátora a diskžokeje. Krásně zazpívaly děti z hudebního oboru, ikdyž bylo znát, že mají z tolika obecenstva velkou trému.
Co dodat závěrem, kdo tam byl, dobře se bavil a kdo ne, ten ať přijde určitě příště, protože to opět bude stát za to !!!!


Petra Jordánová

 

Další obrázky naleznete ve fotogalerii z Nezamyslického sletu čarodějnic a čarodějů.