mapa zjednodušený web zjednodušený web Fotogalerie Napište nám Odběr novinek

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Stalo se v městysi > Aechiv - rok 2012 > 25.2.2012 - Dětské radovánky

25.2.2012 - Dětské radovánky

Plesová sezóna už je úspěšně za námi. O tom, kterému ze spolků či neziskových organizací se ples vydařil se určitě dočteme na jejich webových stránkách, z Hvězdičky nebo Cesty. Já bych se chtěla pozastavit u tradičního plesu pro děti, jehož pořadatelem jsou každoročně sportovci – tedy u dětských radovánek.

Dlouho jsme doma váhali, jestli vůbec půjdeme, protože předchozí ročníky nás svým průběhem docela odradily. Nicméně sportovci při roznášení pozvánek na šibřinky pro dospělé nás ujistili, že letos bude všechno jinak, tak jsme to riskli a s dětmi šli.
Měli pravdu a mile překvapili. Čekali nás tři hodiny plné zábavy se spoustou soutěží nejen pro děti, skvělá hudba i bohatá tombola. Mně osobně se líbily disciplíny jako skákání v pytlích, namotávání bombónů na provázku jazykem a také poslední disciplína, při které děti ukázaly, jak krásně umí zpívat a že se vůbec nebojí své umění předvést veřejně do mikrofonu.

 

Dětské radovánky 2012

 

Někdo se mnou asi nebude souhlasit, ale myslím, byť jinde je to možná lepší (znáte to, tráva je vždycky jinde zelenější), že sportovci se snažili udělat maximum proto, aby se všichni dobře pobavili. Obdivuji moderátorské schopnosti pana Michlíčka, pohotovost a rychlost jeho asistentek při chystání soutěžních disciplín, rychlou a milou obsluhu u baru i u vstupenek.
Za mě tedy patří sportovcům hluboký obdiv a velký dík za letošní radovánky pro děti.

Petra Jordánová

Fotky z průběhu odpoledne si můžete prohlédnout ve fotogalerii a v brzké době ve videogalerii objevíte i krátké video.